Prekių grąžinimas/keitimas

Įsigytos Prekės grąžinamos ir/ar keičiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 ir 6.363 straipsniais, taip pat Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr.738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

Norėdamas grąžinti kokybišką Prekę(-es), Pirkėjas turi užpildyti Prekių grąžinimo/keitimo formą, kurią galima rasti šio puslapio apačioje.

Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

 1. Prekė turi būti nenaudota.
 2. Prekės originali pakuotė, jeigu tokia yra, turi būti nepažeista.
 3. Prekė turi būti nesugadinta, jos prekinė išvaizda tokia pati, kokios prekė buvo gauta ir tinkama tolesnei prekybai (nenuplėštos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt).
 4. Atkreipiame dėmesį, kad gamyklinė/prekybinė pakuotė nėra tinkama transportavimui (originali prekės pakuotė). Norint, kad daikto, prekės gamyklinė/ prekybinė pakuotė nebūtų pažeista transportavimo metu, būtina tokį daiktą/ prekę papildomai supakuoti į transportavimui skirtą pakuotę.
 5. Jeigu prekės originali gamyklinė/prekybinė pakuotė netinkamai supakuota ir grąžinama pardavėjui pažeista, netinkama tolimesnei prekybai ar praradusi savo prekinę išvaizdą, pardavėjas pasilieka teisę, prekės nepriimti arba grąžinti mažesnę pinigų sumą, atsižvelgiant į patirtą nuostolį.

Informacija apie pinigų grąžinimą:

 1. Pirktą prekę grąžinti galite per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo.
 2. Pinigų grąžinimas atliekamas per 14 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo grąžinimo gavimo.
 3. Pardavėjas turi teisę negrąžinti pinigų už prekes, neatitinkančias grąžinimo reikalavimų.
 4. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, originalioje ir nepažeistoje pakuotėje su originalia, nenuplėšta ir nesugadinta etikete.
 5. Prekės grąžinamos per Omniva, Venipak ar DPD paštomatus.
 6. Grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas.
 7. Pinigai yra grąžinami bankiniu pavedimu į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas už užsakymą.
 8. Pardavėjas turi teisę negrąžinti pinigų už prekes, neatitinkančias grąžinimo reikalavimų.
 9. Pinigai yra grąžinami tik už prekę (-es), bet ne už prekių transportavimo paslaugą (jeigu Jūsų užsakyme reikėjo apmokėti už transportavimo paslaugą, grąžinus užsakymą pinigai bus grąžinti išskaičiavus šį mokestį, taip pat bus išskaičiuotas grąžinimo transportavimo mokestis jeigu už jį nemokėjote patys).

Svarbu: kol siunta keliauja iš kliento mums, už siuntos saugumą atsako siuntėjas, todėl prašome prekę (-es) supakuoti atitinkamai saugiai.

Kaip grąžinti per paštomatą?

 1. Užpildykite prekių grąžinimo/keitimo formą (šio puslapio apačioje).
 2. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į paštomatą (tai atlikite tik užpildę prekių grąžinimo formą ir sulaukę atsakymo).
 3. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 14 darbo dienų nuo tada, kai prekės pristatomos e-parduotuvei joybataivaikams.com

Svarbu: pasirinkite tinkamą paštomato dydį. Prekė turi būti nesugadinta.


Prekių grąžinimo/keitimo forma

Norėdami atlikti prekių grąžinimą/keitimą, užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Jei turite papildomų klausimų, kreipkitės oybataivaikams@gmail.com


Krepšelis